Specialist resurse umane cu limba greacă

Candidatul ideal:

  • Cunoștințe avansate de limbă greacă (scris și oral)
  • Focusarea spre serviciul de clienți cât și abilități puternice interpersonale
  • Încredere și abilități de ascultare
  • Abilități puternice de analiză și rezolvare a problemelor survenite
  • Abilități verbale / scrise dezvoltate cât și atenție la detalii
  • Capacitatea de a furniza în mod constant servicii de înaltă calitate clienților într-o manieră profesională
  • Luarea inițiativei în mod proactive în scopul îmbunătățirii practicilor de lucru proprii cât și în echipă

Descrierea postului:

  • Răspunderea la cererile angajaților, managerilor sau a candidaților, folosind instrumentele specifice de cunoștințe și de sistem disponibile în front office
  • Redirecționarea cererilor angajaților către specialiștii nivelului 2 atunci când sunt necesare cunoștințe funcționale specific
  • Finalizarea tranzacțiilor simple ce țin de resurse umane și salarii
  • Documentarea și urmărirea cererilor angajaților, a problemelor survenite și a tranzacțiilor
  • Recunoașterea evenimentelor neobișnuite sau a zonelor cu problem și colaborarea cu liderul echipei ăn scopul rezolvării acestora
  • Lucrul ca membru al echipei, concentrțndu-se asupra serviciului de clienți
  • Propunerea de metode de actualizare, simplificare și îmbunătățire a proceselor, procedurilor și tehnologiilor
  • Asistarea implementării programelor, politicilor și serviciilor furnizate de către departamentul de resurse umane, acționând drept primă persoană de contact a angajaților
  • Revizuirea întrebărilor frecvente în scopul identificării pașilor necesari pentru a răspunde întrebărilor clienților
  • Sprijinirea dezvoltării întrebărilor frecvente, bazându-se pe identificarea noutăților sau a unor noi cerințe

Beneficii:

  • Pachet salarial motivațional
  • Tichete de masă
  • Asigurare medicală
  • Oportunități de creștere și dezvoltare într-un mediu de tip start-up
  • Mediu dinamic și multicultural
  • Oportunități exceptționale de învățare
  • Transport
FacebookLinkedInEmail